⋆ משחקי הלבשת בובות ⋆

משחקי בנות הלבשת בובות ⋆ משחקי בובות הלבשה לבנות ⋆ דולי משחקי בנות

הלבשת בובות זהו ז'אנר שמשחקים בו בעיקר ילדים. במשחקים אלה כלולה פעולת ההלבשה לרוב על בעלי חיים, דמויות ראליות או דמויות בדיוניות. סוגי הבגדים שבהם משתמשים השחקנים לרוב משקפים מי הם היו רוצים להיות, אם מדובר בבגדים למבוגרים השחקן ככל הנראה שואף להתבגר, אם מדובר בבגדי עסקים השחקן כנראה רוצה להתקדם בעבודתו וכנראה שאם מדובר בשמלות חושפניות השחקן אוהב לצאת למועדונים ולחגוג בסצנת המסיבות – לפי הביגוד ניתן להסיק את מי השחקן מעריץ ולמי הוא שואף להדמות.

יותר ויותר בני נוער פונים לרשת האינטרנט על מנת לשמור על קשר עם חברים ולמצוא תעסוקות כמו קניות ומשחקים. בשנים האחרונות הפכו משחקי הלבשת בובות למשחקים פופולריים ביותר בקטגורית משחקי הבנות. במשחקים אלה בנות בוחרות איך להלביש את הדמות הספציפית שנמצאת במשחק ואיך לעצב כל פרט ופרט בגופה. באתרים חדשים יותר ניתן לדבר בזמן אמת עם חברים נוספים המשחקים באותו המשחק ולייעץ אחד לשני אילו סוגי בגדים נראים טוב יותר מהאחרים.

באמצע שנות התשעים החלו להופיע ברשת האינטרנט משחקים שבהם ניתן לגרור פרטי לבוש "ולזרוק" אותם על דמות מסוימת. כמו בבובות נייר , הדמויות במשחקים יכולות להיות מבססות על דמויות אנושיות. אתרים מסוימים מציעים אינדקס של משחקי הלבשת בובות ומעדכנים על בסיס קבוע את רשימת המשחקים שהם מציעים. כיום ישנם אתרים רבים המאנדקסים בין היתר משחקי בנות מבוססי פלאש ובניהם משחקי הלבשה שונים.

בשנת 2007 משחקי הבנות השתנו דרסטית; הגרפיקה ומהלך המשחק השתפרו בצורה דרמטית משנות התשעים. אתרים עדכנו והוסיפו משחקים חדשים למאגר המשחקים שלהם על בסיס יום יומי. אתרי הלבשת בובות יכולים לעזור לילדים בפרט ולאנשים בכלל להתפתח בכישורי הבנת והתאמת הצבעים שלהם ולפתח להם את הדמיון משמעותית. בשביל הורים ומורים רבים אתרים כאלה הם בזבוז זמן מוחלט אבל דמיון זה גורם הכרחי להתפחות תקינה של ילדים. ילדים רבים מראים עניין במשחקים כאלה מכיוון שהם רוצים להראות לעולם איך הם רואים את עצמם בדרך ויזואלית. לסיכום משחקי הלבשת הבובות עברו שינוי משמעותית מתחילת הדרך עד ימינו אנו והם עוד ימשיכו להתפתח רבות.

פרסומת